Bize Ulaşın: 0545 690 51 71


Katalog Çekimi

Katalog Çekimi uzmanlık isteyen bir hizmettir. Kadrajdan ışığa,ışıktan modellemeye profesyonel detay ister... Reklam fotoğrafı ile ürün fotoğrafı birbirinden konsept ve içerik olarak ayrılmaktadır.10 Yıllık Profesyonel ekibimiz talebinize uygun katalog çekiminde size yardımcı olmaktadır.

Öncelikle müşteriden gerekli fizibilite ön bilgileri alınır daha sonra isteklerine paralel bir çalışma hazırlanır. 'Carmen Ajans' firmaya ait ürün ve hizmetlerin genel konseptini oluşturarak çekim gerçekleştirir.  Katalog çalışmasında beğenilen çalışmalar ve istenen talepler doğrultusunda 'eskiz çalışmalar' yapılır. Sunulan tasarımlar dijital platformda basılır ve müşteriye kargo edilir. Müşteri sunulan çalışmaları inceler,görüş bildirir. Sıradışı ve estetik fikirler tek noktada sağlam bir outline ile detaylandırılır. İlgili kastlar oluşturulur, bu aşamada Carmen Ajans olarak 3000’e yakın yerli ve yabancı modellerimiz sizin talebiniz doğrultusunda kastta hazır bulunur. Çekilen dialardan müşterinin beğendiği resimler seçilir, dekupe edilir ve bu çalışmalar istenen backgroundda editlenip tasarım çalışmasına gönderilir.

Konulu, Konsepti farklı ve net fotoğraflar kataloğunuzun incelenmesinde ilgiyi artıracak, dikkati toplayacak, müşterinizin ürün veya hizmetlerinize odaklanmasını sağlayacaktır..
Kurumsal çizginiz, renkleriniz bir bütünlük içerisinde yansıtılmalıdır. Öyle ki bu bütünlük websitesine kadar yansıyacaktır.

Carmen AJANS, 10 yıllık tecrübesiyle sizin için doğru olan ifadeyi kurguluyor ve en doğru katalog çekim kararını vermenizde başrol oynamaktadır.