Bize Ulaşın: 0545 690 51 71


Carmen Ajans

Fark yaratan çözümler üretir

2005 yılında deneyimli, yaratıcı ve amatör ruha sahip uzman kadrosuyla kurulan Carmen AJANS; 8. yılında da başlangıçta kendine ilke edindiği hızlı 13669227_10207385737417014_3152071134488501620_n
ve hatasız aynı zamanda yaratıcı hizmet, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve sunduğu hizmeti doğru fiyatlama anlayışından taviz vermeden sektöründeki öncülüğüne devam etmektedir. Fuar Hostesi için tıklayınız

Tamamen kurumsal yapılanma ile hizmet veren Carmen AJANS; ekip ruhunu benimseyerek, şahıslarla özdeşleşmeden, bir ismin arkasında kalmak, onların referanslarıyla markalaşmak yerine kendi markasını yaratmış ve bu sektörde bir ilke imza atmıştır.

Türkiye'nin en seçkin reklam, prodüksiyon ve tekstil şirketlerine hizmet veren Carmen AJANS; reklam filmleri, diziler, tv programları ve tanıtım filmleri gibi prodüksiyonlara manken, fotomodel, oyuncu, hostes vb gibi yetenekleri temin etmektedir. Defile, ekspozisyon, açılış vb. gibi medyada geniş yer bulan organizasyonlara da imza atan Carmen AJANS tanınmış birçok markanın sezon kataloglarının çekiminden baskısına kadar olan süreci profesyonelce yönetmektedir. Ayrıca dünyanın önde gelen birçok model ajansı ile kontak halinde olan Carmen AJANS direct booking models ve model management alanlarında da kendisinden söz ettirmektedir.

3.000' i aşkın aktif kadrosu bulunan Carmen AJANS çalışmadığı veya verim alamadığı hiçbir model veya yeteneği kataloğunda tutmamakla birlikte aktif kadrosunun görsellerini sürekli güncelleyerek müşterilerine yeteneklerin en güncel video ve resimlerini sunmaktadır. Carmen AJANS kadrosunu oluştururken gelen binlerce başvuruları titizlikle eleyerek; iş disiplini yüksek, profesyonel veya profesyonel olma yolunda ilerleyen, bu sektörde kariyer yapmak isteyen kişileri ayrıştırmakta, bu da Carmen AJANS kadrosunun kalitesini artırmaktadır.

Carmen AJANS insan kaynağını bünyesinde tutmak için "kazandır-kazan" politikasıyla hareket etmekte ve kişilere yeteneklerine uygun eğitimler vererek nitelikli insan kaynağı portföyünü artırmaktadır.

Fuarınızda ekonomik ve etkili çözümler için bizi arayabilirsiniz. Tecrübeli ekimizle fuar ve etkinliklerde hizmetinizdeyiz.