Bize Ulaşın: 0545 690 51 71


Sodex Fuarı

Konusu : Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı Tarihi : 07 – 10 Mayıs 2016 Fuar alanı : İstanbul Fuar Merkezi / Yeşilköy Salon : 1 / 2 / 2A / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 8A / 8B / 9 / 10 –

Sektörün kazananları ISK-SODEX’te buluştu… HVAC sektöründeki gelinen son noktayı, endüstriyel gelismeleri 7 – 10 Mayıs 2014’de bu fuarda kendini gösterdi.
Katilimcilar ile profesyoneller bu fuarda buluşarak yeni iş iliskileri oluşturdu. Yeni ilişkiler kurabilmek için mükemmel firsatlar yarattı… 2014 ISK – SODEX fuarını yerli ve yabancı on binlerce kişi ziyaret etti. Geçmiş yıllara göre yabancı katılımcı oranının %16 arttığı belirlendi. Uluslararasi platformda iliskiler kurabilmek için ISK – SODEX 2016 fuarı ayağınıza gelen mükemmel bir fırsat olacak.

ISK – SODEX markanıza prestij kazandırır… Tüm sektörün katıldığı böyle bir aktivitenin içinde olmak bile markanizin bilinirligine ve prestijine katkida bulunacaktir. ISK-SODEX fuarlarina katilmak markaniz için vazgeçilmez bir yatırımdır.

ISK SODEX Katılım Ücretleri
STANDSIZ ALAN FİYATI
1 cepheli (minimum 12 m2) —-     TL / m2
* 2 cepheli (minimum 30 m2) —-    TL / m2
* 3 cepheli (minimum 70 m2) —-    TL / m2
* 4 cepheli (minimum 120 m2) —-    TL / m2
Fiyat farkı uygulanır.

 

* En küçük sergileme alanı 12 m2‘dir.

 

Fuar Alanına Marmaray ile Ulaşım

Anadolu yakasından Ayrılık Çeşme veya Üsküdar istasyonlarını kullanarak Marmaray ile Kazlıçeşme’ye ulaşabilirsiniz. Kazlıçeşme’den fuar alanına ulaşım için ücretsiz servislerimizi kullanabilirsiniz.

Fuar Alanına Metro ile Ulaşım

Hacıosman-Yenikapı metro hattını kullanıp Yenikapı’ya ulaştıktan sonra Marmaray hattına geçiş yaparak Kazlıçeşme’ye ulaşabilirsiniz. Kazlıçeşme’den fuar alanına ulaşım için ücretsiz servislerimizi kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*