Bize Ulaşın: 0545 690 51 71


CNR Aymod Fuarı

Türkiye'nin en büyük dünyanın ikinci büyük ayakkabı moda fuarı olan AYMOD, 26-29 Eylül 2016 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de gerçekleşecek. Bu yüzden sizde yerinizi şimdiden ayırtmak istiyorsanız gelin size yardımcı olalım.

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenen 56.AYMOD Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı'na; TASEV (Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme Eğitim Vakfı), TASD (Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği), TUAF (Türkiye Umum Ayakkabıcılar Federasyonu), IAESO (İstanbul Ayakkabı Esnafı Sanatkarlar Odası) ve KOSGEB destek vermektedir.

İlkbahar - Yaz’17 sezonu ayakkabı modasındaki son trendlerin sergileneceği fuar, 60 bin metrekare alanda açılacak olup, ayakkabı ve saraciye üreticisi, mümessillik ve sektörel kurumların da aralarında bulunduğu, 30 ülkeden 500' e yakın firmanın katılımıyla gerçekleşecektir.

Fuarcılık sektöründe 30 yıllı aşkın deneyim ve uzmanlığına sahip CNR Holding, “56.AYMOD” satış ve pazarlama çalışmalarına hızla başlamıştır.

  • CNR Hostes
  • Aymod Hostes
  • Aymod Fuar Mankeni
  • Aymod Modeli
  • Aymod Manken
Fuar 56. AYMOD
Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı
2017 İlkbahar - Yaz Ayakkabı Modası
Organizatör Pozitif Fuarcılık A.Ş. / CNR Holding
Tarih 26 - 29 Eylül 2016
Yer CNR Expo İstanbul – Türkiye

 

AYMOD 2016 Fuarından Görüntüler

 

 

FUARA ULAŞIM

Atatürk Havalimanı’nın yanında olması sayesinde, dış ülkelerden ve Türkiye’nin diğer illerinden gelen ziyaretçi, katılımcı ve konuklar İstanbul’un yoğun trafiğine girmeden CNR EXPO’ya iki dakikada ulaşabiliyor.
Alternatif arterler E5, TEM Otoyolu ve Sahil Yolu’nun kesişme noktasında olan CNR EXPO’nun sahip olduğu konum avantajı bununla da bitmiyor. Bakırköy ve Yenikapı Deniz Otobüsü İskeleleri’ne olan yakınlık da ayrı bir avantaj.

Şehir merkezi ve havalimanına rahat ve hızlı bağlantı sağlayan metro hattı da çok önemli bir yenilik olarak fuarlara yüzbinlerce kişinin hızla ve en kolay biçimde ulaşmasını sağlıyor.

Comments are closed.