Bize Ulaşın: 0545 690 51 71


Fuar Malzemeleri Kiralama

Kiralık fuar malzemesi sitesi ,fuar katılımcılarının fuarlarda talep ettikleri fuar malzeme kiralama ihtiyaçları için kurulmuştur. Fuar malzemesi kiralama talepi ne kadar erken alınırsa o kadar rahat çözümlenir.Örneğin fuar sandalye masa kiralama ihtiyacı fuar tarihine 1 gün kala geldiğinde Yoğunluklardan dolayı kiralık fuar malzemesi temin edilemeyebilir. Başlıca fuar kiralama malzemelerimiz ,sandalye,masa,koltuk,elektronik ekipman,plazma ve lcd tv, Yapay ve canlı çiçek,buzdolabı,su sebili,elektrik malzemeleri,aydınlatma malzemeleri ve bunlara benzer kiralık fuar malzemeleridir. Sizde ihtiyacınız olan kiralık fuar malzemelerini istediğiniz saatte bizleri arayarak sipariş verebilirsiniz. Başarılı,bol kazançlı ve mutlu bir fuar geçirmeniz dilerlerimizle…a da organizasyonlarda host - hostes tercümanlık hizmetleri sağlanmaktadır. Stant Tasarım ve Üretim: Fuarda sizi en iyi şekilde temsil edecek olan Stand tasarımları, 16 Dilde hazırlayabileceğimiz yazılı, basılı görsel hizmetleri sizlere sunmaktayız.

Gerçekleştirmeyi düşündüğünüz. fuar organizasyonu, fuar ikramları, fuar catering gibi aklınıza gelebilecek tüm organizasyon çeşitlerinde sizlere gerek teknik ekipman, gerekse çalışacak personel açısından her türlü hizmeti sunmaktadır.

Bugünkü tecrübe, bilgi birikimi ve sağduyumuz ile; etik değerler organizasyon halkla ilişkiler mesleğinin ulusal ve uluslar arası standartlarından ödün vermeksizin sizlerle birlikte başarmak umuduyla; Başarıyı, para kazanmaktan önde tutan anlayışımız ile yıllardan bu yana ulusal birçok organizasyona imza atmış bulunmaktayız.