Bize Ulaşın: 0545 690 51 71


Fuar Catering

Carmen Ajans yurt içi ve yurt dışı tüm şirketlerin şirket organizasyonu, toplantı organizasyonu, Fuar Organizasyonu motivasyon aktiviteleri, stant ve reklam garson
organizasyonu, bayi toplantıları, salon düzenleme ve ödül törenleri, tercüme hizmetleri, şirket yemekleri ve eğlence organizasyonu gibi bir çok çalışmada promosyon malzeme hizmetleri ve ürün tanıtımı konusunda hizmet vermektedir. Organizasyonunuz esnasında tüm taleplerinize Carmen Ajans profesyonel ekibiyle karşılık verecektir.

Fuar organizasyonlarınızda çözüm bulmak bizim görevimiz olacaktır. Yalnızca aklınızdan geçenleri bizlere iletin Carmen Ajans fikirlerinize karşılık bulup daha fazlasını size sunacaktır. Siz toplantı halindeyken artık eşiniz ve çocuğunuzda aynı ortamda farklı etkinlikler yapabilir. Bizimle toplantılarınız artık daha verimli ve keyifli. Yaratıcı toplantıları destekleyen, düzenleyen bir firma mı arıyorsunuz?

Bugünkü tecrübe, bilgi birikimi ve sağduyumuz ile; etik değerler organizasyon halkla ilişkiler mesleğinin ulusal ve uluslar arası standartlarından ödün vermeksizin sizlerle birlikte başarmak umuduyla; Başarıyı, para kazanmaktan önde tutan anlayışımız ile yıllardan bu yana ulusal birçok organizasyona imza atmış bulunmaktayız.

10151246_618383491592022_3869330379034177887_n

Sınırsız Catering Menü 
- 1 Çay – Kahve Otomatı ( Nescafe, Çay, Cappucino ve Sıcak Çikolata servis edebilen )
Sınırsız bardak, karıştırıcı, şeker ve çay-kahve-cappucino-sıcak çikolata ekipmanlarıyla beraber.
- Sınırsız Kuru Pasta, Kanepe 
- Sınırsız Kola, Fanta, Soda, Meyve suları
- Sınırsız Kuruyemiş
- Sınırsız Cips , Çerez 
- Sınırsız Karton Bardak (Sıcak İçecekler için)
- Sınırsız Plastik Kristal Bardak (Soğuk İçecekler için)
- Tabak, peçete ve diğer ekipmanlar 

Ayrıca fuar paketimize satış temsilcilerimizle görüşerek ihtiyacınıza uygun ekleme ve çıkartmalar yapabilirsiniz.