Bize Ulaşın: 0545 690 51 71


Aysaf 2010

Ayakkabı modasının öncüsü ayakkabı yan sanayicileri 2010 Sonbahar-Kış yan sanayi ürünlerini 7-10 Nisan 2010 tarihleri arasında AYSAF'ta sergiledi. Yan sanayicileri ulusal ve uluslararası üreticilerle CNR Expo Fuar Merkezi'nde buluşturan fuar, yerli-yabancı toplam 10.640 ziyaretçiyi ağırladı.

43. AYSAF - 4. Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı sektörün teknolojik gelişmelerini yansıttı. Türkiye'nin de dahil olduğu 17 ülkeden mümessilliklerle birlikte 284 firmanın katıldığı organizasyon yeni işbirlikleri açısından fırsatlar sağladı. Fuar sektörden yoğun ilgi gördü.

Türkiye'nin tek uluslararası ayakkabı yan sanayi fuarı olan AYSAF, CNR Holding kuruluşu Pozitif Fuarcılık tarafından AYSAD (Ayakkabı Yan Sanayicileri Derneği) ve TASEV (Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı) desteğiyle gerçekleştirildi. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB)'in firmalara katılım desteği sağladığı AYSAF, 15.000 m² alanda düzenlendi.

AYSAF'ın ABD, Almanya, Arjantin, Finlandiya, Fransa, Hindistan, Hollanda, İran, İspanya, İsrail, İtalya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Çin, Tayvan ve Türkiye'den gelen katılımcıları, yerel-uluslararası alıcılarla sıcak diyalog fırsatı yakaladı.

43. AYSAF - 4. Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı'na bu yıl alım grubu gönderen ülkelerden bazıları ise Azerbaycan, Bulgaristan, Cezayir, İran, Lübnan, Mısır, Pakistan, Romanya, Rusya, Ukrayna, Suriye, Tunus ve Ürdün'dü. Türkiye'nin yedi bölgesinden alım gruplarının ziyaret ettiği AYSAF, orta ve uzun vadeli yeni anlaşmalara zemin oluşturdu.

Taban, kalıp, ökçe, aksesuar, tekstil, kimyevi maddeler, deri ürünleri, suni deri ve makine ürünleri fuarda sergilenen ürün grupları arasında yer alırken ayakkabı üreticileri, imalatçılar, toptancılar ve saraciye üreticileri de AYSAF'ın ziyaretçi profilini oluşturdu.

44. AYSAF - 5. Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı 20-23 Ekim 2010 tarihinde gerçekleştirilecek.

.